Aastalõpp klaveriklassikaga

 

Hea uudis kõikidele muusika sõpradele!
30.12 annab noor ja väga andekas pianist kontserdi Sangaste lossis, ennem Raudaskylä klaverifestivali Soomes!
Ole kohal, üritus on kõigile Tasuta! 

Pisut infot esineja kohta:

Tähe-Lee Liiv (2003) alustas klaveriõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis Maigi Pakri klaveriklassis. Alates 2013 a. õpib klaverit Tallinna Muusikakeskkoolis Marrit Gerretz-Traksmanni klaveriklassis, kus hetkel on 8. klassis.
Tähe-Lee on silma paistnud mitmel konkursil – 2011 aasta sügisel võitis ta 3. koha Eesti Noorte Pianistide Konkursil “Ferenc Liszt 200” Tallinnas ning 2012 kevadel saavutas 1. koha Eesti Vabariiklikul Noorte Pianistide Konkursil Tartus. 2014 aasta alguses saavutas Tähe-Lee II koha TMKK õpilaste konkursil Con Fantasia. Konkursil Eesti Kõla saavutas ta 2014 a. II ja 2015 a. III koha. 2017. a. Saavutas ta 3. koha ning eripreemia Tõnu Kõrvitsa klaveripala parima esituse eest rahvusvahelisel konkursil “Young Musician 2017”.
Tähe-Lee on esinenud solistina Tallinna Kammerorkestriga (Seade Tšaikovski “lastealbumist”), Pärnu Linnaorkestriga (Mozart – Klaverikontsert nr 8), konkursi “Noor Muusik” orkestriga (Haydn: Klaverikontsert D-duur) ja Chioggia Kammerorkestriga Veneetsia provintsis, Itaalias (Beethoven – Klaverikontsert nr 1).
Ta on osalenud korduvalt Arbo Valdmaa rahvusvahelisel pianistide kursusel. Ta on osalenud Hispaanias Forum Orihuela kursustel Hui Ying Tawastsjerna juhendamisel ning Konstantin Bogino kursustel Bergamos. Osalenud ka Hande Dalkilic’i meistriklassis.